Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kerim Palloshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Biqec, Kaçanik 
  • Mosha:
  • 60 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Kerim Palloshi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare. Ka mjaft kënge, por më e njohura është "Jam Kala përball Armikut", kushtuar heroit Ismail Raka. Ai është edhe profesor i muzikës prej shumë vitesh....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Miftar Meta

Fehmi Kastrati

Qazim Beka

Behxhet Korpuzi

Isuf Berisha

Ardijan Rusta

Aziz Dervishi

Hysni Alushi

Arif Vladi

Leonard Bombaj

Tags: Kerim Palloshi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet