Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ketlin Pjalmi - E Dashuruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  10

Sonte dua te te flas, keshtu,
Lind e perendoj ne syt e tu.
Dhe sa here marre fryme, frymoj vetem per ty,
e sa here jetoj, jetoj vetem per ty
po te isha kenge, do kendohesha nga ty
sa here un besoj, besoj vetem ne ty.

ref x2
E dashuruar, ta fala jeten
e do shkruj neper mure fjalet qe s'ban nje leter
e dashuruar, do fle une sot mbi dete,
ty si dallga me e madhe vjen, e me merr me vete.

(ty si dallga me e madhe vjen, e me merr me vete)

E DASHURUAR...

Do te behem shtrat, e do zgjohesh ti tek une
Do te behem zjarr, do te ngrohe edhe me shume
po te isha kenge, do kendohesha nga ty
sa here un besoj, besoj vetem ne ty

ref x2
E dashuruar,ta fala jeten
e do shkruj neper mure fjalet qe sban nje leter
e dashuruar,do fle une sot mbi dete,
ti si dallga me e madhe vjen,e me merr me vete.

E dashuruar....


Ky tekst u dërgua nga I.BoksiKetlin Pjalmi
Publikimi: 30/03/2015
Festivali: Top Fest 12


Ketlin Pjalmi - E Dashuruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Dashuruar".
3. Video është e këngës "E Dashuruar", por nuk këndohet nga Ketlin Pjalmi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ketlin Pjalmi:


Komente 0