Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Kevi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 29 Shtator 2015, Kevi publikon videoklipin "Ke Lind Per Mua"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Net 11

Nesko

Beko

Melo

Edmond Bytyci

T4k

Rolly

Festim Gerxhaliu

Besmir Rudi

Mejda

Tags: Kevi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet