Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kevin Edmond - Bjondina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Mendjen ti knena
Jo te ajo tjetra
Zemra fuega
Mos u merzit baby
Mendjen e madhe eka
Shtikla me maje paska vnu
Mama calma veq ty pot shoh

Para mi x6 Mama
Solo tu maaa

Whine for me bjondina me stilin chika nga pristina trupin eki murda thiri mami mamacita x 2

Skam nevoj un per tjeter femen e jeta temen e jeta temen

Qysh pom mdoket ajo jeta jeme jeta jeme
Zemer nuk po du tjeter kom pas ekom
Dal sen i njejt yey
Tu eres la bonita
Pe din se un gjith e ti baby
Me mato
Que paso
Que paso
Que paso
Que paso
Como fue
Me enamore
De una vez una vez una vez


Para mi x6 mama
Solo tu x5 ma


Ky tekst u dërgua nga Kushtrim Morina (Kevin\'s Manager)Kevin Edmond
Publikimi: 14/06/2019
Produksioni: Čekic


Kevin Edmond - Bjondina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bjondina".
3. Video është e këngës "Bjondina", por nuk këndohet nga Kevin Edmond.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kevin Edmond:


Komente 0