Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kg Man
  • Vendlindja:
  • Gruemira 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 23 Prill 1996
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♉ Demi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kg Man është këngëtar. Kg Man eshte nga Gruemira, por jeton ne Shkoder bashke me familjen e tij.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  valmiracan  

Komente

1


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet