Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kg Man - Love Story

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love Story".
3. Video është e këngës "Love Story", por nuk këndohet nga Kg Man.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kg Man - Love Story  (Feat. Linda)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Linda

19/12/2013

2013-12-19T15:18:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Love Story" kënduar nga Kg Man.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kg Man i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kristiana Veshaj - Love Story

L'âme en peine
Il vit mais parle à peine
Il l'attend
Devant cette photo d'antan

Il, il n'est pas fou
Il y croit c'est tout
Il la voit partout
Il l'attend debout
Une rose à la main
A part elle il n'attend rien

Rien autour n'a de sens et l'air est lourd
Le regard absent
Il est seul, et lui parle souvent

Il, il n'est pas fou
Il l'aime c'est toutIl la voit partout
Il l'attend debout, debout
Une rose à la main
Non, non plus rien ne le retient

Dans sa love story
Dans sa love story
Dans sa love story
Sa love story

Prends ma main
Promets-moi que tout ira bien
Serre-moi fort
Près de toi je rêve encore
Oui, oui je veux rester
Mais je ne sais plus aimer
J'ai été trop bête
Je t'en prie arrête, arrête

Comme je regrette
Non
Je ne voulais pas tout ça

Je serai riche et
Je t'offrirai tout mon or
Si tu t'en fiches je,
Je t'attendrai sur le port
Si tu m'ignores je
T'offrirai mon dernier souffle de vie

Dans ma love story
Dans ma love story
Dans ma love story
Ma love story

Une bougie peut illuminer la nuit
Un sourire peut bâtir tout un empire
Et il y a toi
Et il y a moi
Et personne n'y croit
Mais l'amour fait d'un fou un roi
Et si tu m'ignores je me battrai encore et encore

C'est ta love story
C'est ta love story
C'est l'histoire d'une vie
Love story

Aaaaa...

Love
Story
Love
Story...

Mc Vani - Love Story

Luftova me jet po mo sjom tu mujt
luftova gjdoo dit fell
nzemer jom tut rujt
besom kur t'thomm qe tduuu
je e vetmja per mu
jo spo muj met haruu
as spo du met haruu
smjajftojn fotografit
du met pas gjdo qast
du me ty zemra jem me kalue gjdo rast
tmirat ? a tkqiat ? jo nuk mprish punn
mjaftonn ty met pas se
me zemer jom tu vujt
e di se qa thamm e di zemra se qa ndjenn
edi gjdo dit gjdo natt
mungesen tem e vren
besom vec njiher po du met perqaf
My life zemra jemm paty po rin thatt
eshprast e lodht ekput
prej dashnis krejt i kisha
bo me ma dhon nji munsii mun
mthu qa do mun thu qe smdoo
amoo dije zemra jemm rehh vec per njoh

jetojj nket jett
amo pa ty spo vlen sen
zemra o ka mdhemm
kur pe di qe bashk nuk jem
nuk o lehtt met haruu
nuk po muj me besuu
ubonen plot do dit do
net amo hala jom ka tduu
thojn plagt ti sheron koha
amo mu vec po mi shton
po du me nda me ty besom gjdo sekond
e dashnija ish nji sprov
me jet tu perpjek
lot nuk nalen tu piku
athu ma mir ish me dek
e plagt e rona spo sherohen
edhe pse kalun do vjet
ajo nuk o ka pranon
edhe pse nket pjes zemra pi vlon
met thonn Zemerr tduu
jo kurr stkomm haruu
skom dasht me pranu
krenaria smka lejuu
krenariaa smkaa lejuu uu uuu
krenariaa smka leju

Indila - Love Story

L'âme en peine
Il vit mais parle à peine
Il l'attend
Devant cette photo d'antan
Il, il n'est pas fou
Il y croit c'est tout
Il la voit partout
Il l'attend debout
Une rose à la main
A part elle, il n'attend rien
Rien autour n'a de sens
Et l'air est lourd
Le regard absent
Il est seul, il lui parle souvent
Il, il n'est pas fou
Il l'aime c'est tout
Il la voit partout
Il l'attend debout, debout
Une rose à la main
Non, non plus rien ne le retient

Dans sa love story
Dans sa love story
Dans sa love story
Sa love story

Prends ma main
Promets moi que tout ira bien
Serre-moi fort
Près de toi je rêve encore
Oui, oui je veux rester
Mais je n'sais plus aimer
J'ai été trop bête
Je t'en prie arrête, arrête
Comme je regrette, non je ne voulais pas tout ça
Je serais riche et
Et je t'offrirais tout mon or
Si tu t'en fiches je,
Je t'attendrais sur le port
Si tu m'ignores je,
T'offrirais mon dernier souffle de vie

Dans ma love story
Dans ma love story
Dans ma love story
Ma love story

Une bougie
Peut illuminer la nuit
Un sourire
Peut bâtir tout un empire
Et il y a toi
Et il y a moi
Et personne n'y croit
Mais l'amour fait d'un fou un roi
Et si tu m'ignores j'me battrais encore et encore

C'est ta love story
C'est ta love story
C'est l'histoire d'une vie
Love story

Des cris de joie
Quelques larmes, on s'en va
On vit dans cette love story
Love story
Love story
Love story
Love story...

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Kg Man:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet