Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kg Man - Ghetto (Diss Stresi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/04/2014

2014-04-30T12:54:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ghetto (Diss Stresi)" kënduar nga Kg Man.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kg Man i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kg Man:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet