Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kg Man - Crazy Lady  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/12/2013

2013-12-27T19:09:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Crazy Lady" kënduar nga Kg Man.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kg Man i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Liil Craizy - Crazy Lady

crazy lady pesh pom qon kur me sy po ma bon crazy lady o ka kqyr jam ka nina teper mir. (2)

Hajde lady hajde tii hajde lady vet mos rri hajde lady qka po pret hajde lady mos rri vet (2)

Hajde lady knej qka po rrin anej qa po rrin e po kqyr hajde afrohu se ke mu ni mir nashta fillimi esht i fshtir po tutu afru ja ni mu ni ma mir un tutu afru ti tu mu afru qishtu lidhja jon ja nis me perparu.

Dije lady se gjdo sen qe po e boj un pe boj veq perty nese sum beson kqyrem ne sy,se aty veten e gjen nese thu jo veten nuk e nje. Je kam qmend pik se pari DJ Iliri nuk vjen per pare .Je perfekt ne trup se ki as ni defek pom vjen lezet (sa me ty pot flet ) at za sa kadale pe qete,pe qet e pe logjikon mos me fol me te madhe qe naj kon mos pe pengon .

crazy lady pesh pom qon kur me sy po ma bon crazy lady o kamkqyr jam ka nina teper mir. (2)

Hajde lady hajde tii hajde lady vet mos rri hajde lady qka po pret hajde lady mos rri vet (2)

Ejj lady ej hajde te un knej se ku jam un esht ma okej (ok) spo te ka hije me nejt anej e me ba anej qu hajde me mu knej e mos i bo dy llafe dije se lady per ty sote nuk ka kafe sonte ka pije energjike qe te jep energji gold kallxom sot lady se kesh tu bo DJ per mu ni . E tash shuj se vet ja ke nis me le tash veni venin lady se ja kom nis mu dhez qishtut kam qef qishtut te kom pramendu un met dhan urdher lady e ti me zbatu tash veten ne mu je ka e gjen ky sen po shihet ashiqare mo nuk te lo lady me ba hajgare tash ladu je tu mu afru jam tut pa jam tuvre t

D&r - Crazy Lady

crazy lady pesh pom qon kur me sy po ma bon crazy lady o ka kqyr jam ka nina teper mir. (2)

Hajde lady hajde tii hajde lady vet mos rri hajde lady qka po pret hajde lady mos rri vet (2)

Hajde lady knej qka po rrin anej qa po rrin e po kqyr hajde afrohu se ke mu ni mir nashta fillimi esht i fshtir po tutu afru ja ni mu ni ma mir un tutu afru ti tu mu afru qishtu lidhja jon ja nis me perparu.

Dije lady se gjdo sen qe po e boj un pe boj veq perty nese sum beson kqyrem ne sy,se aty veten e gjen nese thu jo veten nuk e nje. Je kam qmend pik se pari DJ Iliri nuk vjen per pare .Je perfekt ne trup se ki as ni defek pom vjen lezet (sa me ty pot flet ) at za sa kadale pe qete,pe qet e pe logjikon mos me fol me te madhe qe naj kon mos pe pengon .

crazy lady pesh pom qon kur me sy po ma bon crazy lady o kamkqyr jam ka nina teper mir. (2)

Hajde lady hajde tii hajde lady vet mos rri hajde lady qka po pret hajde lady mos rri vet (2)

Ejj lady ej hajde te un knej se ku jam un esht ma okej (ok) spo te ka hije me nejt anej e me ba anej qu hajde me mu knej e mos i bo dy llafe dije se lady per ty sote nuk ka kafe sonte ka pije energjike qe te jep energji gold kallxom sot lady se kesh tu bo DJ per mu ni . E tash shuj se vet ja ke nis me le tash veni venin lady se ja kom nis mu dhez qishtut kam qef qishtut te kom pramendu un met dhan urdher lady e ti me zbatu tash veten ne mu je ka e gjen ky sen po shihet ashiqare mo nuk te lo lady me ba hajgare tash ladu je tu mu afru jam tut pa jam tuvre t
Më Shumë Këngë Nga Kg Man:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet