Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  56
  • Emri i Vërtetë:
  • Shkëlzen Rexhaj
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Khuba është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Shkëlzen Rexhaj, i njohur si Khuba, është lindur dhe rritur në Gjermani, ku ka edhe nisur hapat e parë në muzikë. Ai këndon, luan në piano dhe kitarë. Në Shtator 2019, Khuba merr pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Ndryshe", në kategorinë New Artist. Tekstin e këngës e ka shkruar vetë duke ia dedikuar ish të dashurës vetëm pak kohë pas ndarjes, duke shpresuar që ajo përmes kësaj kënge të dëgjojë fjalët që Shkëlzeni nuk ka mundur t'ia thotë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (6)

22
14
15
21
2
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Leonardo Gashi

Isak

Qazim Morina

Lani (Gjermani)

Vikus

Franc Koruni

Lory B

Roni

Ekrem Bislimi

Agon Latifi

Tags: Khuba, Shkëlzen Rexhaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet