Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kia - Per Jet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Jet".
3. Video është e këngës "Per Jet", por nuk këndohet nga Kia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kia - Per Jet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

02/11/2012

2012-11-02T16:56:06+00:00[-] Du mi kthy permas 10 vjet edhe me kallzo qka ka ndoodh
Tparen her kur hina nrep thash veq drejt duhet me fol, kur
ja nisa mu vesh gjon e me ba muzik per rrug bashk me jeten per felon trripa tjetes bashk tuj shkru, emocione nmikrofon seni par u inqizu fjalt e Kia preken ndjenja kur ja nisa me rimu, O P9 bana pare me 1 studio me havera
neper rrug tuj ba Freestyle tuj hi nbattle me repera.
Kur ja nisa me ba hustlin rabi bana shum shoqni, vyjshin lek me inqizu sa ma shpejt me ba alltin.
[-] Krejt MM u bam bashk ama na at'her ishum tri nuk e dishum qa na pret e nqfar loje kishum hi, veq problemet nisen tuj i rrit kur ja nisum tuj smoke weed


Ky tekst u dërgua nga ProfesorGeneracion
Më Shumë Këngë Nga Kia:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë