A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Kico N Torch është një duo autorësh dhe muzikantësh e njohur. Disa prej projekteve: Tingulli Trent - Jasha Tingulli Trent - Po t'Shoh Permas Tuna - Pardon Tuna ft Ghetto Geasy - MMV Klepto - Klepto in this Bitch Klepto ft NRG Band - Ca ki qef Klepto - EKI Aurela Gace - Me mire pa ty Dafina Zeqiri - My Swag Dafina Zeqiri - Hajde ma Knej Skivi ft. Mimoza Shkodra & Nora Istrefi - Na Aragona Band - Teper jemi dashte Aragona Band - Ajo Aragona Band ft. Sabri Fejzullahu - Femnat e Prishtines TDS ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:


Tags: Kico N Torch

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019