Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  29
  • Emri i Vërtetë:
  • Labinot Gashi
  • Vendlindja:
  • Libi 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: GASHI është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop dhe R&B. Emri i tij i vërtetë është Labinot Gashi, në Amerikë njihet si Larry, kurse emri i tij artistik është G4shi. Ai ka lindur në Libi, por me origjinë është shqiptar nga Kosova, gjë e cila që vërehet nga mbiemri i tij. Ai është shndërruar në një prej reperëve më të njohur në Amerikë. I njohur është edhe në vendin tonë, por vetëm nga njohësit dhe njerëzit e hip-hopit. Ky reper shumë i talentuar po vë në rrezik edhe emrat më të mëdhenj të hip-hopit bot...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtareGashi (2019)

Stairs (2016)

4Play (2014)

Last Of A Rare Breed (2011)


Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Creep On Me
My Year
That's Mine
Used To Be
Bitch Up
No Favors
Run
My Year (Remix)
Personal
Safety

Autor i këngëve:

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Eduart Jubani

Genti Lako

Big Basta

Olen Cesari

Avni Mula

Ermal Meta

Kastro Zizo

Gaqo Çako

Naim Krasniqi

Mahmut Ferati


Tags: Kid Gashi, G4Shi, Gashi, Larry, Labinot Gashi

GASHI në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë