A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gashi Feat. Ledri Vula

That's Mine ➡ Ajo Eshte E Imja

 Anglisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Tina.Q


That's Mine

[Intro: Gashi]
That's mine
That's my baby

[Verse 1: Gashi]
You pick up
Never let me down
When I'm
Stressed out help me calm down
When I mess up never talk down on me
You never switching up or playing both sides when I'm
Feeling dead you bring me alive and when ya
Feel the same just know that you still got me

(Bridge: Gashi)
Love me back say you want me too
And you know
Even in my bottom dollar girl I'll never leave you
Tell em how I feel never hold back
Tell the world that it's real so they know that
And if I lose the world I got my girl

[Chorus: Gashi]
cuz that’s my ride
That’s my baby
That’s my love
She drive me crazy
Cuz that’s my ride
That’s my baby
That’s my love
She drive me crazy yea yea yea

[Verse 2: Gashi]
And I ain't ever gone stop in it till the day I die
And when you're in the dark, you know ima be the light
In it till its over but its so far from over (yah yah)
Still shine when the sun down
Ima push it till the limits cuz I know we can't be finished nooo

[Bridge: Gashi]
Love me back say you want me too
And you know
Even in my bottom dollar girl I'll never leave you
Tell em how I feel never hold back
Tell the world that its real so they know that
And if I lose the world I got my girl

[Chorus: Gashi]
cuz that’s my ride
That’s my baby
That’s my love
She drive me crazy
Cuz that’s my ride
That’s my baby
That’s my love
She drive me crazy yea yea yea

[Verse 3: Ledri Vula]
Po em ka thon qe mdon
Po em ka oksigjen
Po dhe per to un jom
Po nonstop mka en men
Po Po nese ka mevoj per mu rregulla then
Po Po Po Po Po per mu hin nproblem
Ajo o bandit, bandit, bandit, bandit per mu nuk tvet jo jo na na na
Ajo o bandit, bandit, bandit, bandit pa mu nuk ec jo jo na na na
She's mine, edhe une jom i saj
Si hajn, zemren ja vjedhi asaj
She's fine, edhe kur sveshet dizajn
Koha pare ye let's spend some time
Prej andres en ander shihem bashk me to cohem prej gjumit
Ajo ka besim nmu ma len topin nsekonda tfunit
Edhe me hup luftojm deri rundin e funit

[Chorus: Gashi]
That's my ride
That’s my baby
That’s my love
She drive me crazy
Cuz that’s my ride
That’s my baby
That’s my love
She drive me crazy yea yea yea


Ajo Eshte E Imja

[Intro: Gashi]
Ajo eshte e imja
eshte vogelushja ime

[Verse 1: Gashi]
Ti me ngrit lart
Sme le kurr posht
Kur jam
I stresuar me ndihmon te qetsohem
Kur ngatrroj kurr sflet keq per mua
Ti nuk ndryshon asnjeher ose luan dy pjeset
kur jam duke u ndjer i vdekur ti me sjell ne jet
Dhe kur ndihesh njejt si une ta dish se me ke afer

( Gashi)
Me dashuro prap me thuaj qe do edhe ti
Dhe e di
Edhe ne dollarin tim te fundit un s'dote le
Tregoju se si ndjehesh kurr mos u ndal
Tregoji botes qe eshte e vertet qe ta din
Edhe po te humb boten kam vajzen time

( Gashi)
sepse ajo eshte udhetimi ime
eshte vogelushja ime
eshte dashuria ime
me bene te qmendur
sepse eshte udhetimi ime
eshte vogelushja ime
eshte dashuria ime
me bene te qmendur po po po

( Gashi)
Dhe nuk do te ndaloj deri diten qe vdes
Edhe pote jesh ne erresir un dote jem drita aty deri sate mbaroj
por eshte shum larg prej mbarimit(po po po )
Akoma shkelqen kur dielli zbret
une do te shtyj deri ne kufijt sepse e di qe nuk mund te perfundoj joooo

( Gashi)
Me dashuro prap me thuaj qe do edhe ti
Dhe e di
Edhe ne dollarin tim te fundit un s'dote le
Tregoju se si ndjehesh kurr mos u ndal
Tregoji botes qe eshte e vertet qe ta din
Edhe po te humb boten kam vajzen time

Gashi]
sepse ajo eshte udhetimi ime
eshte vogelushja ime
eshte dashuria ime
me bene te qmendur
sepse eshte udhetimi ime
eshte vogelushja ime
eshte dashuria ime
me bene te qmendur po po po

(Vargu 2 Gashi)
Dhe nuk do te ndaloj deri diten qe vdes
Edhe pote jesh ne erresir un dote jem drita aty deri sate mbaroj
por eshte shum larg prej mbarimit(po po po )
Akoma shkelqen kur dielli zbret
une do te shtyj deri ne kufijt sepse e di qe nuk mund te perfundoj joooo


( Gashi)
Me dashuro prap me thuaj qe do edhe ti
Dhe e di
Edhe ne dollarin tim te fundit un s'dote le
Tregoju se si ndjehesh kurr mos u ndal
Tregoji botes qe eshte e vertet qe ta din
Edhe po te humb boten kam vajzen time

( Gashi)
sepse ajo eshte udhetimi ime
eshte vogelushja ime
eshte dashuria ime
me bene te qmendur
sepse eshte udhetimi ime
eshte vogelushja ime
eshte dashuria ime
me bene te qmendur po po po

[vargu 3: Ledri Vula]
Po me ka thon qe mdon
Po me ka oksigjen
Po dhe per to un jom
Po nonstop mka ne men
Po Po nese ka nevoj per mu rregulla then
Po Po Po Po Po per mu hin nproblem
Ajo o bandit, bandit, bandit, bandit per mu nuk tvet jo jo na na na
Ajo o bandit, bandit, bandit, bandit pa mu nuk ec jo jo na na na
Ajo eshte e imja, edhe une jom i saj
Si hajn, zemren ja vjedhi asaj
Ajo esht e mir edhe kur sveshet dizajn
Koha pare po lete shpennzojm pak koh
Prej andres ne ander shihem bashk me to cohem prej gjumit
Ajo ka besim nmu ma len topin nsekonda tfunit
Edhe me hup luftojm deri rundin e fundit

( Gashi)
sepse ajo eshte udhetimi ime
eshte vogelushja ime
eshte dashuria ime
me bene te qmendur
sepse eshte udhetimi ime
eshte vogelushja ime
eshte dashuria ime
me bene te qmendur po po po

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019