Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kid Gashi - Till The Day I Die  (Feat. French Montana)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Last Of A Rare Breed"

Komente

Asnjë Koment

02/05/2011

2011-05-02T04:59:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Till The Day I Die" kënduar nga Kid Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kid Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga GASHI:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet