Audio

Kid Gashi - Coulda Shoulda Woulda  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/05/2011

2011-05-14T02:47:05

Këngë e albumit:

"Last Of A Rare Breed"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Coulda Shoulda Woulda" kënduar nga Kid Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kid Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga GASHI:

Më Shumë...