Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kid Gashi - Last Of A Rare Breed  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Last Of A Rare Breed"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Last Of A Rare Breed" kënduar nga Kid Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga GASHI:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet