Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kid Gashi - Still In A Hood  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Openroad (Mixtape)"

Komente

Asnjë Koment

12/12/2011

2011-12-11T23:55:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Still In A Hood" kënduar nga Kid Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga GASHI:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet