Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Kid Gashi - Take My Time  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/03/2013

2013-03-26T20:22:59


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Take My Time" kënduar nga Kid Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kid Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga GASHI:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet