Më mbaj mend (për 1 muaj)


G4shi - Used To Be

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Used To Be".
3. Video është e këngës "Used To Be", por nuk këndohet nga G4shi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

G4shi - Used To Be  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Gashi"

Komente

Asnjë Koment

12/01/2018

2018-01-12T15:00:07+00:00Woah, first I gotta break it, then I gotta take it
Now I'm feeling all wavy, yeah, I'm feeling amazing
Please don't try to wake me, cause I'm on vacation
'Bout to start going crazy, yeah, I'm feeling faded

You got me losing my mind
Every night I pop another pill to sleep
They keep saying there ain't nothing wrong with me
I'm just so obsessed with how things used to be, used to be

Tell 'em they don't know what they think they know
Seen it all before, seen it all before
Best friends switching sides, now it's f*ck 'em all
Getting high on the low, please don't call my phone

Switch up, first I gotta break it, then I gotta take it
Now I'm feeling all wavy, yeah, I'm feeling amazing
Please don't try to wake me, cause I'm on vacation
Now I'm 'bout to go crazy, yeah, I'm feeling faded

You got me losing my mind
Every night I pop another pill to sleep
They keep saying there ain't nothing wrong with me
I'm just so obsessed with how things used to be, used to be

For a while ain't no child with a sound like me
I can tell that these boys wanna sound like me
Got my fours and they all gonna ride for me
Shoot you from the neck up like a f*cking I.D
For a while ain't no child with a sound like me
I can tell that these boys wanna sound like me
Got my fours and they all gonna ride for me
Shoot you from the neck up like a f*cking I.D


Ky tekst u dërgua nga SU/\\D
Më Shumë Këngë Nga GASHI:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet