Më mbaj mend (për 1 muaj)


G4Shi - No No No

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "No No No".
3. Video është e këngës "No No No", por nuk këndohet nga G4Shi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

G4Shi - No No No  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/10/2017

2017-10-20T03:00:02+00:00Pull up in a phantom when it's dark outside
Pull up at the party when it's dark outside
All of these people they down to ride
Look at my eyes
No no no
No no no
No no no
No no no
No no no
No no no

Keepin' it real I say how I feel
Shoutout my old management, you missed on a mil
I'm worth a mil, a couple of million
Fuck all these rappers, they all are my children
All of these dinosaurs old as f**k talkin down on me
You know it's a shame
I guess they scared of me cause now that I am around
Their money isn't the same
Did it with no favors had enough pull that
I could of pulled me up a train
Shout out to Snake
That's my brother for life
Good or bad times you know we cannot break
Hit after hit after hit hit after hit
You know we never gon' miss
And if you're wondering why my fans love me so much
Cause you know I be writing my own shit
And my girl showed me her DMs
You suckers need to really go get your own bi**h
All of these artists they play me their music
I laugh because they don't really own shit

Pull up in a phantom when it's dark outside
Pull up at the party when it's dark outside
All of these people they down to ride
Look at my eyes
No no no
No no no
No no no
No no no
No no no
No no no

They be the fakest I be the realest
All of my fans they be throwin their 4s at my shows and I kill it
They sing all my lyrics, I be the trillest
You lying to yourself
Fuck you and your mama if you say you don't feel this
Fuck em all, f**k em all, f**k em all
Sweat that they never believed me
Now when I walk in these labels
Just look at how the f**k they all treat me
These rappers they all wanna be me
On blood, I swear they cannot see me
I just pulled up in a foreign surrounded by sqaures, like I'm coppin' a TV
I put myself on ain't waitin' on Flom
Getting more pussy than your girl's tampon
Now let's get it on
Her face got more babies than a Fetty song
She said this is her song
Ate me a steak then I fed her a bone
If your money short we can't get along
Leave me alone

Pull up in a phantom when it's dark outside
Pull up at the party when it's dark outside
All of these people they down to ride
Look at my eyes
No no no
No no no
No no no
No no no
No no no
No no no


Më Shumë Këngë Nga GASHI:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet