Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gashi - That's Mine (Feat. Ledri Vula)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  51[Intro: Gashi]
That's mine
That's my baby

[Verse 1: Gashi]
You pick up
Never let me down
When I'm
Stressed out help me calm down
When I mess up never talk down on me
You never switching up or playing both sides when I'm
Feeling dead you bring me alive and when ya
Feel the same just know that you still got me

(Bridge: Gashi)
Love me back say you want me too
And you know
Even in my bottom dollar girl I'll never leave you
Tell em how I feel never hold back
Tell the world that it's real so they know that
And if I lose the world I got my girl

[Chorus: Gashi]
cuz that’s my ride
That’s my baby
That’s my love
She drive me crazy
Cuz that’s my ride
That’s my baby
That’s my love
She drive me crazy yea yea yea

[Verse 2: Gashi]
And I ain't ever gone stop in it till the day I die
And when you're in the dark, you know ima be the light
In it till its over but its so far from over (yah yah)
Still shine when the sun down
Ima push it till the limits cuz I know we can't be finished nooo

[Bridge: Gashi]
Love me back say you want me too
And you know
Even in my bottom dollar girl I'll never leave you
Tell em how I feel never hold back
Tell the world that its real so they know that
And if I lose the world I got my girl

[Chorus: Gashi]
cuz that’s my ride
That’s my baby
That’s my love
She drive me crazy
Cuz that’s my ride
That’s my baby
That’s my love
She drive me crazy yea yea yea

[Verse 3: Ledri Vula]
Po em ka thon qe mdon
Po em ka oksigjen
Po dhe per to un jom
Po nonstop mka en men
Po Po nese ka mevoj per mu rregulla then
Po Po Po Po Po per mu hin nproblem
Ajo o bandit, bandit, bandit, bandit per mu nuk tvet jo jo na na na
Ajo o bandit, bandit, bandit, bandit pa mu nuk ec jo jo na na na
She's mine, edhe une jom i saj
Si hajn, zemren ja vjedhi asaj
She's fine, edhe kur sveshet dizajn
Koha pare ye let's spend some time
Prej andres en ander shihem bashk me to cohem prej gjumit
Ajo ka besim nmu ma len topin nsekonda tfunit
Edhe me hup luftojm deri rundin e funit

[Chorus: Gashi]
That's my ride
That’s my baby
That’s my love
She drive me crazy
Cuz that’s my ride
That’s my baby
That’s my love
She drive me crazy yea yea yea


Ky tekst u dërgua nga no name   HipHop1GASHI
Featuring: Ledri Vula
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/02/2019


Gashi - That's Mine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "That's Mine".
3. Video është e këngës "That's Mine", por nuk këndohet nga Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

10
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga GASHI:


Komente 0