Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gashi - Roses

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Roses".
3. Video është e këngës "Roses", por nuk këndohet nga Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gashi - Roses  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Gashi"

Komente

Asnjë Koment

05/06/2019

2019-06-05T05:00:02+00:00She's like a renegade in my head, that’s what she is
And she's sleeping now in my bed, now she left
She likes fighting with the gloves off
Every single night she only f**king with the lights on
She's like a melody in my head, that’s what she is

I know I lie, yes I know I lie
I saw you cry, I just wanna die
I make it right, yes I make it right
With tulips cause' she don't like roses

[REF.:]
Feeling like I'm running in my head
But she don't like roses

I got a girl up in palisades, that's where she is
And she hit me up like everyday, she know what it is
She likes to love with the lights on
And when I leave her in the morning
I regret it, it feels so wrong
Cause' I got you all in my head, that's where you live

I know I lie, yes I know I lie
I saw you cry, I just wanna die (Die)
I make it right, yes I make it right
With tulips cause’ she don’t like roses

[REF.:]
Feeling like I'm running in my head
Cause’ she don't like roses
Driving down in Malibu
I remember picking you up from school
We were just teens everything was cool, yeah I miss that (Yah)

Opps I did it again
I just f**ked on your friend in the back of my van
Opps I did it again
Use tulips to make amends
Cause' she don't like roses

[REF.:]
Feeling like I’m running in my head (She don't like it)
She don't like roses
Driving down in Malibu
I remember picking you up from school
We were just teens everything was cool, yeah I miss that (Yah)
But she don't likes roses


Më Shumë Këngë Nga GASHI:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet