Më mbaj mend (për 1 muaj)


GASHI - Safety

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Safety".
3. Video është e këngës "Safety", por nuk këndohet nga GASHI.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

GASHI - Safety  (Feat. DJ Snake)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Gashi"

Komente

Asnjë Koment

19/09/2019

2019-09-19T15:00:00+00:00Oh, oh no no, oh

Sometimes don't wanna fall in love 'cause I'm sick of lies (Sick of lies)
When you not around all I got is tears in my eyes (In my eyes)
Mama praying saying boy that you'll be fine
You're the first and the last thing that's always on my mind

[REF.:]
I need you to come over and save me now
Tell 'em all that you love me now
Please don't you ever put me down
Make me put this gun down now
I need you to come over and save me
I need you to put this gun on safety
I hate that you just said you hate me
I need you come over and save me right now

Broke my heart into pieces
Never thought you would leave me
Girl, your mind like the seasons
Switching up for no reason
Never thought you would leave me
It's so hard to redeem it
Girl you got me spinning around and around

[REF.:]
I need you to come over and save me now
Tell 'em all that you love me now
Please don't you ever put me down
Make me put this gun down now
I need you to come over and save me
I need you to put this gun on safety
I hate that you just said you hate me
I need you come over and save me right now
I need you to come over and save me
I need you to put this gun on safety
I hate that you just said you hate me
I need you come over and save me right now
Oh no no, oh


Më Shumë Këngë Nga GASHI:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet