Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kidda - My Money

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Money".
3. Video është e këngës "My Money", por nuk këndohet nga Kidda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kidda - My Money  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  49

Komente

1 🔥

16/08/2018

2018-08-16T11:26:53+00:00Chorus -

Cuss im a sick motherf*cker, t’qoj un te Cabana, pak pije, marijuana.
Se une ti kryj punt bedmaster, ktu a ne havana nuk ka lidhje i gotta.

where is my money? my my, where is my money? x2

Verse 1 -

Let folin let folin, kerkush smun na nda neve x2
I know she love kidda love kidda,
sweet drinks by the beach all the night ye,
se ajo vesh tesha fashion,

you know me give me no fight with her x2

Prechorus -

nale, fjalt ti, bossin her bossin her, call me grande, bossy.

Chorus -

Cus im a sick motherf*cker, t’qoj un te Cabana, pak pije, marijuana.
Se une ti kryj punt bedmaster, ktu a ne havana nuk ka lidhje i gotta.

where is my money? my my, where is my money? x2

Verse 2 -

Now what’s your number? now let me call you in a bit mos ma nal,
e pash ni anderr, now let me call you in a bit mos ma nal

naughty, don me lujt me mu nuk ki shanc ti a e din ye,
bossy, thirrem komandant cus I might boss you in the bed like,

folni qka doni, e din qe don money don money don money x2

Prechorus -

nale, fjalt ti, bossin her bossin her, call me grande, bossy.

Chorus -

Cus im a sick motherf*cker, t’qoj un te Cabana, pak pije, marijuana.
Se une ti kryj punt bedmaster, ktu a ne havana nuk ka lidhje i gotta.

where is my money? my my, where is my money? x2


Ky tekst u dërgua nga  dionaKartolina (4)

9
0
1
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kidda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet