Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kidda - Loca  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  27

Komente

Asnjë Koment

24/04/2020

2020-04-24T17:00:07+00:00Loca loca
Sopranet ja uli loca loca
Muzika deri n’dhe loca loca
Superstar do mu bo loca loca
Po e di si me shkojka me jet (2x)

Cika do mu superstar
po nuk e loj
Andrrat e mdhaja po andrrat saja nuk ja dojn
E graju shkolles jo punes krejt ksaj i thojn

Cika ty mos ta nin (eh)
Jo jo nuk po ja nin
Zanin e omel sikur paradis
Ajo n’maj n’maj n’maj ka me mrri

Se ajo o Loca loca
Sopranet ja uli loca loca
Muzika deri n’dhe loca loca
Superstar do mu bo loca loca
Po e di si me shkojka me jet (2x)

Sa marre, sa marre pi vika
Hapin e par qysh me bo
Zanin si melaqe
Krejt u qudita
Sa kush qe t’nal ti mu jo

Cika ty mos ta nin (hey)
Jo jo nuk po ja nin
Zanin e omel sikur paradis
Ajo n’maj n’maj n’maj ka me mrri

Se ajo o Loca loca
Sopranet ja uli loca loca
Muzika deri n’dhe loca loca
Superstar do mu bo loca loca
Po e di si me shkojka me jet (2x)

Cuz she a don she a bad baddie
She don’t give a f*ck about no man honey
Kur hin mrena like a G
They all know who be the man honey

Cuz she a don she a bad baddie
She don’t give a f*ck about no man honey
Kur hin mrena like a jerk
Huh

Se ajo o Loca loca
Sopranet ja uli loca loca
Muzika deri n’dhe loca loca
Superstar do mu bo loca loca
Po e di si me shkojka me jet 2x

Loca loca (4x)


Ky tekst u dërgua nga @usejd.killzKartolina (2)

10
15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kidda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet