Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kidda - Habibti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Roza emri ke
Sot per ty po pi oh mama
Gjerat qe mi the (qe mi the)
Nuk po shoh mo drit o mama

Terr o zani, terr o zani, terr o
terr o nata, terr o nata
Terr o zani, terr o zani

O ya habibti?
Zemer hajde ktu te ya habibi
Ya habibti, ya habibti
Zemer hajde ktu te ya habibi x2

Me trego
Hey little mama ti qa bo?
Me trego
Kur po vjen kur po vjen ti me trego
Me trego
Nihet zani jote jo nuk jam ka muj mo, nuk jam ka muj mo.

O ya habibti?
Zemer hajde ktu te ya habibi
Ya habibti, ya habibti
Zemer hajde ktu te ya habibi x2...

O ya habibti?
Zemer hajde ktu te ya habibi
Ya habibti, ya habibti
Zemer hajde ktu te ya habibi x2


Ky tekst u dërgua nga GSW



Kidda
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/05/2022
Teksti: Kidda
Produksioni: Ramoon
Video Produksioni: Adrian The Director
Toplines, Mix & Master: Kidda



Kidda - Habibti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Habibti".
3. Video është e këngës "Habibti", por nuk këndohet nga Kidda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kidda:


Komente 0