A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kida

M'ke Rrejt ➡ You Lied To Me

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  12

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Adea


M'ke Rrejt

S'po du me m'kërku falje
Maj për veti fjalët
Je konë i vetmi
Që kom dasht ngat me majt

Ti je konë krejt çka i pata
E gjithçka që dashta
Vetë t'i dhashë te tona
E ti mu kurrgjo

Yeah... Ti je konë arsyeja
Që i kom çel sytë n'mëngjes
Nuk kom prit që ki me mujt ti
Me m'zhgënjy najherë

Nuk e di pse i ke keqpërdor
Krejt çka t'i kom dhonë
Unë hala nuk po besoj
Që s'dul qysh ëm ki thonë

Nuk dul qysh ëm thojshe, po
Kom besu që m'dojshe, yeah
S'e di qysh e bojshe
Se dul që m'ke rrejt

S'e di qysh e bojshe, jo
Kom besu që m'dojshe, yeah
Nuk dul qysh ëm thojshe
Po dul që m'ke rrejt

S'e kom prit
S'jom përgatit
S'kom prit që ki me pru
Ti punën me m'lëndu

Ti je konë arsyeja
Që unë natën nuk kom flejt
Me pas mujt me lyp krejt botën
Ty nuk t'kisha gjet

Nuk e di as vetë pse t'i kom dhonë
Krejt që ti kom dhonë
As hala nuk po kuptoj
Pse s'dul qysh ëm ki thonë

Nuk dul qysh ëm thojshe, po
Kom besu që m'dojshe, yeah
S'e di qysh e bojshe
Se dul që m'ke rrejt

S'e di qysh e bojshe, jo
Kom besu që m'dojshe, yeah
Nuk dul qysh ëm thojshe
Po dul që m'ke rrejt


You Lied To Me

I dont want you to apologize
keep the words for yourself
you've been the only one
that i wanted to keep close to me

You've been all i had
and everything i have ever wanted
i gave you all i had
and you gave me nothing

yeah you were the reason
i opeed my eyes in the morning
i did not expect that you
could ever dissapoint me

I dont know why you wasted
all i gave to you
i still cant believe
that it happened other way

it didnt happen the way you told me
but i thought that you loved me yeah
i dont know how you did it
but you've lied to me

i dont know how you did it,noo
you thought that you loved me
it didnt happen the way you told me
but you lied to me

i didnt expect
i wasnt ready
i didnt expect that
you would hurt me

you were the reason
that i didnt sleep at night
if i would search all the world
i would not find a guy just like you

i dont know why did i give you
everything i gave you
and i cant understand it
why didnt it happen the way you told me

it didnt happen the way you told me
but i thought that you loved me yeah
i dont know how you did it
but you've lied to me

i dont know how you did it,noo
you thought that you loved me
it didnt happen the way you told me
but you lied to me

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019