Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  7335
 • Emri i Vërtetë:
 • Orhidea Latifi
 • Vendlindja:
 • Rahovec 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Kida është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Këngëtarja Orhidea Latifi ishte pjesë e OnRecords dhe të gjithë e njohin si Kida. Ajo jeton në Prishtinë me prindërit e saj. Më datë 11 Janar 2014, Kida publikon videoklipin "Murder". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkrua nga Soulkid (Uki Latifi), ndërsa për orkestrimin u kujdes Zzap And Chriss. Kida u be fillimisht e njohur për publikun në performancën e saj në skenën e koncertit të DMX dhe videoklipi i "Murder" ka sken...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtare e labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Komente

773 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (188)

12
21
24
31
7
39
43
28
40
30
23
22
28
26
33
35
28
43
37
15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Era Istrefi

Klea Huta

Dua Lipa

Enca

Beatrix Ramosaj

Ava Max

Eni Koçi

Arilena Ara

Elhaida Dani

Xhensila Myrtezaj

Tags: Kida, Kidda, Orhidea Latifi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet