A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kida

Andërr ➡ Sogno

 Shqip ➡  Italisht
Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  9

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Vecaj M


Andërr

E di, kom ni,
Qe me ta po rrin ti
po thu qe sta nin ty per mu
po pi,
Prej qe e ke prish ti
gjithqka ke prish
S'kom besu,
Ti mu m'ke shkatrru

Nese kjo o andërr du mu qu
Nese kjo o andërr du mu qu

Secili qe pom sheh Ka Ni Ka Ni Fjal Ma thot
ai me ty u kon ama nuk o mo sot
Secili qe pom sheh Ka Ni Ka Ni Fjal Ma thot
ai me ty u kon ama nuk o mo sot

Tregom Qka Ka Ndodh,
Me Kto sene Jom Lodh
Tregom Qka Ka Ndodh,
Po du met pa tu fol

Krejt Senet um kujtohen
qe me ty kom kalu,
prej mendjes smuj met hek,
Un ty smuna met harru
Krejt Senet um kujtohen
qe me ty kom kalu,
prej mendjes smuj met hek,
Un ty smuna met harru

Smuna smuna smuna Smuna ty met harru
Per Ty Per Ty Per Ty Per ty jom tu menu
Smuna smuna smuna smuna ty met harru
Per Ty Per Ty Per Ty Per Ty Jom Tu Menu

E di, kom ni,
Qe me ta po rrin ti
po thu qe sta nin ty per mu
po pi,
Prej qe e ke prish ti
gjithqka ke prish
S'kom besu,
Ti mu m'ke shkatrru

Nese kjo o andërr du mu qu
Nese kjo o andërr du mu qu
ejejejee
Gjithqka tkom dhon ty
ejejeje
Jo nuk e kom fajin, edhe lot pom dalin
qka ke bo, Qka ke bo ti e din

Qka ke bo, Qka ke bo ti e din,
ti e din

E di, kom ni,
Qe me ta po rrin ti
po thu qe sta nin ty per mu
po pi,
Prej qe e ke prish ti
gjithqka ke prish
S'kom besu,
Ti mu m'ke shkatrru

Nese kjo o andërr du mu qu
Nese kjo o andërr du mu qu


Sogno

lo so lo sentito
che con lei stai
dici che di me non ti importa
sto bevendo
da quando hai rovinato
tutto hai rovinato
non ho creduto
tu mi hai distrutta
se questo è un sogno voglio svegliarmi
se questo è un sogno voglio svegliarmi
chiunque con cui parlo qualche parole me la dice
lui con te è stato e ora non lo è più
chiunque con cui parlo qualche parole me la dice
lui con te è stato e ora non lo è più
raccontami ciò che è successo
di questi fatti mi sono stancata
raccontami cosa è successo
voglio vederti parlare
tutte queste cose mi ricordano
che con te le ho passate
dalla mente non posso toglierti
io non posso dimenticarti
tutte queste cose mi ricordano
che le ho passate con te
dalla mente non posso toglierti
io non riesco a dimenticarvi
non posso non posso non posso dimenticarti
per te per te per te sto pensando
non posso non posso non posso dimenticarti
per te per te per te sto pensando
lo so lo sentito
che con lei stai
dici che di me non ti importa
sto bevendo
da quando hai rovinato
tutto hai rovinato
non ho creduto
tu mi hai distrutta
se questo è un sogno voglio svegliarmi
se questo è un sogno voglio svegliarmi
tutto ti ho dato
no non ho colpa anche le lacrime non mi escono
cosa hai fatto tu lo sai
cosa hai fatto tu lo sai
lo so lo sentito
che con lei stai
dici che di me non ti importa
sto bevendo
da quando hai rovinato
tutto hai rovinato
non ho creduto
tu mi hai distrutta
se questo è un sogno voglio svegliarmi
se questo è un sogno voglio svegliarmi

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019