Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edhe Kida E Bën Në Banjo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[10-06-2015]
E reja e skenës muzikore, tashmë është bërë e njohur dhe e pëlqyer për këngët që sjellë.

Kida nuk po ndalet, ajo po e vazhdon me ambicie rrugën e muzikës. Këngëtarja është shumë e pasionuar edhe pas fotove selfie. Shpesh bën dhe poston foto të tilla.

Foton e fundit selfie, Kida e ka bërë në banjo. Edhe shumë kolege të saj e kanë bërë këtë gjë më parë.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull