Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kida Në 20 Cm

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9
[20-06-2015]
Është e re, adoleshente, ende nuk i ka mbushur të 18-tat, por stili i saj e tejkalon moshën që ka. Kida, në paraqitjet e saj publike, videoklipe, etj, është tejet ekstravagante.

Ajo, lirisht mund të quhet njëra ndër këngëtaret me paraqitjen më ekstravagante.

E reja e skenës muzikore vishet shkurt e ngushtë dhe në të shumtën e rasteve takata e saj janë rreth 20 centimetra.

Kjo mund të shihet edhe si tentativë për tu rritur me zor.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet