Më mbaj mend (për 1 muaj)


Këmbët Seksi Të Kidës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  9
[25-06-2015]
Këngëtarja Kida nuk është se e ka ekspozuar ndonjëherë edhe aq shumë trupin e saj nëpër foto, ajo është treguar pak më ekstravagante nëpër klipe.

Pas "Boni Zo" ajo po bëhet gati që shumë shpejt të sjellë në treg edhe një këngë të re e cila vjen në bashkpunim me Mozzik.

Gjithashtu ajo po është mjaft aktive edhe në rrjetet e saj sociale, sidomos në Instagram.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto ku shfaq këmbët e saj seksi dhe linjat e saj trupore, të cilat janë perfekte falë ushtrimeve në palestër që ajo ndjek.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull