Kida

Kida & Mozzik Lansojnë Trailerin E Klipit Të Ri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[01-07-2015]
Këngëtarja Orhidea Latifi e njohur si Kida shumë shpejt do të vijë në një bashkpunim me reperin Mozzik.

Kënga është punuar nga Zzap & Chriss dhe ka përfunduar inçizimin dhe poashtu xhirimet e videoklipit.

Mbrëmë kompania menaxhuese e tyre "On Records" ka publikuar trailerin e videoklipit të tyre më të ri i cili lansohet të premten.

Në klip Kida shfaqet mjaft seksi me bikini në një pishinë. Videoklipi është punuar nga produksioni XL Video Production.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 1