Më mbaj mend (për 1 muaj)


Problemi I Kides

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  24
[08-08-2015]
Kida është bërë këngëtare e njohur. Ajo ka shumë mbrëmje muzikore dhe po e jeton famën në një moshë të re. Ndoshta shoqet e gjenerates mendojnë se Kida tashmë ka çdo gjë që i duhet, por në fakt edhe asaj i mungon diçka.

Në një nga prononcimet e fundit publike, e reja thotë se i mungon shumë gjumi. Ajo bjen shumë vonë në gjumë dhe të nesërmen mezi kthjellet. Ky, është problemi i Kides, e gjërat e tjera i ka në rregull.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet