Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kida Mahnitëse Me Pamjen E Re

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
[12-09-2015]
Këngëtarja Kida ka publikuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku shihet me look-un e saj të ri të cilin ka pak javë që e ka ndryshuar.

Ajo ka lyer flokët e saj me ngjyrën blu & jeshile, e ndërsa në foton që ajo ka publikuar sot shihet e grimuar dhe plot stil.

Duhet thënë se edhe pse e re në moshë ajo po arrin të ketë një dukje fantastike, jo vetëm në videoklipe por edhe në jetën e përditshme.

Stina e vjeshtës do ta gjejë Kidën edhe me një projekt të ri muzikor, i cili do të jetë bashkpunim me Xhensilen.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet