Kida

Çka Ka Kida Më Pak Se Nora Istrefi?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[11-11-2015]
Këngëtarja Kida dhe reperi i njohur Mozzik kanë qenë të ftuar mbrëmë në emisionin "Nin" në Klan Kosova ku iu përgjigjen pyetjeve të moderatores Liberta Spahiu në rubriken e re "Kutia".

Mozzik u ngacmua nga Liberta me pyetjen se kur ka rënë në dashuri për herë të parë dhe ai u përgjigj duke thënë se kishte rënë në dashuri për herë të parë kur ishte në klasë të tretë.

Ndërsa Kida për bashkëpunëtorin në ‘Premtimet’ tha se ka nevojë për pak botox. Ajo gjithashtu është pyetur nga Liberta se çfarë ka më pak se Nora istrefi dhe Kida u përgjigj duke thënë se ajo nuk ka vetëm beben.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Çka Ka Kida Më Pak Se Nora Istrefi?


Komente 0