Kida

2 Fjalë Për Klipin E Ri “S'ki Ide” Nga Kida

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-12-2015]
Këngëtarja e re Kida sapo ka lansuar në treg videoklipin e saj më të ri me titull "S'ki ide", një projekt të cilin ajo ka kohë që e kishte paralajmëruar.

Muzika është realizuar si gjithmonë nga Zzap n Chriss e ndërsa tekstin e saj e ka shkruar Getinjo.Kida në këtë videoklip na ka ardhur edhe më seksi dhe më me styling se kurrë, për të cilin është përkujdesur Donjeta Macula.

Videoklipi është realizuar në Prishtinë & Prizren, nga p[roduksioni XL ProVideolux.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “S'ki Ide” Nga Kida

  Kida - S'ki Ide [Teksti dhe Klipi]

Komente 2