Kida

Kida Gjen Sozinë E Saj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[04-01-2016]
Këngëtarja e re Kida ishte nga më të pëlqyerat gjatë 2015-tës. Ajo është tashmë 18 vjeçare dhe pritet të sjellë plot surpriza gjatë 2016-tës.

Së fundmi në rrjetet sociale kemi parë se Kida ka gjetur sozinë e saj, kjo pasi po qarkullojnë disa fotografi të një vajzeje e cila i ngjan vërtetë shumë asaj.

Për më tepër gjykojeni vetë fotob: (B.A/Teksteshqip.Com)

Kida Gjen Sozinë E Saj


Komente 0