Kida

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Mi Amore” Nga Kida Ft. Ermal Fejzullahu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[26-02-2016]
Këngëtarja e re Kida ka publikuar videoprojektin e saj më të ri bashk në duet me këngëtarin Ermal Fejzullahu.

Kënga është ritmike dhe titullohet "Mi Amore" e ndërsa është punuar në muzikë si gjithmonë nga dy producentët e saj Zzap & Chriss.

Tekstin e këngës e kanë shkruar 2 vëllezërit nga Ferizaji Getinjo & Mozzik.

Videoklipi i këngës është realizuar nga produksioni nga Prizreni, XL Films.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Mi Amore” Nga Kida Ft. Ermal Fejzullahu


Komente 1