Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kida Me Menaxhmentin E Saj Në Vlorë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[16-05-2015]
Këngëtarja e re Kida duket se kohëve të fundit edhe po punon edhe po udhëton, kjo pasi në rrjetet e saj sociale ajo ka publikuar disa fotografi ku shihet të ketë vizituar bregdetin e jugut.

Edhe pse 17 vjeçare Kida nuk ka shkuar për pushimem e familje, ajo ndodhet atje me menaxhmentin dhe me kolegët e saj, ndoshta edhe për t1% mbajtur ndonjë koncert.

Fillimisht ata kanë vizituar Vlorën, e më pas edhe Llogoroanë dhe Dhërmiun, duket se ata po i japin pak kohë vetës për t1% pushuar para se të nisin sezonin e tyre veror.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet