A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kida - Boni Zo


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  842

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/03/2015

2015-03-21T20:58:50Si pronare e club'it
jom une mrena
kejt pom shohin,
kejt pom shohin,
krejt pom shohin ej
e di qa ka me ndodh sot,
mrena po shoh plot
ai vete em foli
vete em mfoli vete em foli

Spot njoh kush je ti bejbe...
se qa po don ti bejbe
Po e di qa don ti bejbe

Refreni:
Boni zo mos rrini, pini,
derdhni shishet, krejt
Ka koh rrina deri vone,
edhe sonte s'ka me flejt
Boni zo mos rrini,
pini, derdhni shishet, krejt
Ka kohe rrina deri von
edhe sonte ska me flejt

Jom dal per qef me bo veq
pom afrohet pom afrohet pom afrohet
pe lyp kontaktin... un perinati
nuk i foli nuk i foli nuk i foli ey

Spot njo kush je ti babby qa qa po don ti babyy
Po e di qa po don ti baby...

Refreni:
Boni zo mos rrini, pini,
derdhni shishe, krejt
Ka koh rrina deri vone,
edhe sonte s'ka me flejt
Boni zo mos rrini,
pini, derdhni shishe, krejt
Ka koh rrina deri von
edhe sonte ska me flejt

Un atij si foli...e aj po qet zo
krejt shokve t'vet ju ka thon qe e nxo
Smunesh mem nxon leht se ki shum shum leht
bejbi po duket se hiq so so lehte..

Tash un ty pot lo se mo un skam kohe
mu marr me ty bejb... A nive a nive
Bejbi skam kohe... mu marr me ty mo
une skam koh, a nive a nive

Boni zo mos rrini, pini,
derdhni shishe, krejt
Ka koh rrina deri vone,
edhe sonte ska me flejt
Boni zo mos rrini, pini,
derdhni shishe, krejt
Ka kohe rrina deri von
edhe sonte ska me flejt


Lyrics submited by Plauratie-Cards (5)

2018-12-08 15:25:32
Boni za, mos rrini
Pini, derdhni shishet krejt
Ka kohë, rrina deri vonë
Edhe sonte s'ka me flejt
2018-07-23 18:35:48
Si pronare e club'it
jom une mrena
kejt pom shohin,
kejt pom shohin
2018-06-05 23:49:00
Si pronare e club'it
jom une mrena
kejt pom shohin,
kejt pom shohin,
krejt pom shohin ej
U krijua nga Ardiana 2018-03-30 23:46:01
Spot njoh kush je ti bejbe...
se qa po don ti bejbe
Po e di qa don ti bejbe
2017-10-16 14:51:09
Un atij si foli...e aj po qet zo
krejt shokve t'vet i ju ka thon qe e nxo
Smunesh mem nxon leht se ki shum shum leht

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019