A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kida - Bileten


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  494

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

12/05/2018

2018-05-12T18:00:10

Teksti:

Fuego

Teksti:

Kida

Teksti:

Zzap

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Video Produksioni:

Filmnation


S'ke lon ven mo n'zemrën tem
Nuk ke lon ven
Nuk ke lon ven
Me menime që m'kthen
E hupe çdo sen
E hupe çdo sen

[2x]
Krejt i lash
Ma hupe kohën që ta dhash
S'besoj që ki me kon i knaqt
Ça ke pas se ki mo tash
Se ki mo tash

Une ty ta thash t'vërtetën
Edhe pse ti nuk e ke bo
Nuk e ke bo t'njejtën, ti me mu
Ti përballu me t'vërtetën
Edhe pse ti ke menu që
M'zavendson me tjetrën, s'ki me mujt
Tash unë ta kom ble biletën
E ke rrejt vetveten, asnihere mu
M'ke bo me fol me veten
Ça ke bo o tepër
Ti munësh me shku

[2x]
S'ke lon ven mo n'zemrën tem
Nuk ke lon ven
Nuk ke lon ven
Me menime që m'kthen
E hupe çdo sen
E hupe çdo sen

S't'ka ecë ty plani
Rrenat e tua mu sum nalin
Kur ma nin zanin
E di që edhe fjalt ty t'dhamin

[2x]
Ke thon ty po t'du zemër ani ani
Pa ty s'muj me jetu zemër ani ani

Une ty ta thash t'vërtetën
Edhe pse ti nuk e ke bo
Nuk e ke bo t'njejtën, ti me mu
Ti përballu me t'vërtetën
Edhe pse ti ke menu që
M'zavendson me tjetrën, s'ki me mujt
Tash unë ta kom ble biletën
E ke rrejt vetveten, asnihere mu
M'ke bo me fol me veten
Ça ke bo o tepër
Ti munësh me shku

[2x]
Asnjo si unë s'ki me gjet
Sa let i prishe ti krejt
Asnjo si unë s'ki me gjet
Si unë s'ki me gjet
Si unë s'ki me gjet
Si une

[2x]
S'ke lon ven ma n'zemrën tem
Nuk ke lon ven
Nuk ke lon ven
Me menime që m'kthen
E hupe çdo sen
E hupe çdo sen


Ky tekst u dërgua nga Tumblr.kida   Tonnidas   deacahaniKartolina (11)

U krijua nga edona 2018-06-08 17:25:05
Me menime që m'kthen
E hupe çdo sen
2018-06-05 14:48:57
Tash unë ta kom ble biletën
2018-05-29 17:56:30
Krejt i lash
Ma hupe kohën që ta dhash
S'besoj që ki me kon i knaqt
Ça ki pas s'e ki mo tash
U krijua nga Romesa 2018-05-25 09:44:26
S't'ka ecë ty plani
Rrenat e tua mu sum nalin
Kur ma nin zanin
E di që edhe fjalt ty t'dhamin
U krijua nga Arfila Dosku 2018-05-23 21:52:00
Asnjo si une s'ki me gjet
Sa let i prishe ti krejt
Asnjo si une s'ki me gjet
Si une s'ki me gjet
Si une s'ki me get
Si une
2018-05-15 13:40:52
Tash unë ta kam ble biletën
E ke rrejtë vetveten
e asnjiherë mu.
M'ke bo me fol me veten
Ça ke bo o tepër
Ti munesh me shku
2018-05-14 07:40:39
Un e gjeta te 'verteten
Edhe pse ti
Nuk e ke bo
Nuk e ke bo t'njejten
Ti me mu
2018-05-13 19:23:06
Ti perballu met verteten
Edhe pse ti ke
menu qe um zevendson me tjetren
Ske me mujt
U krijua nga Anisa berisha 2018-05-13 15:00:08
Ke thon ty pot du
Zemer Ani Ani
Pa ty smuj me jetu
Zemer Ani Ani
U krijua nga Afërdita 2018-05-13 07:32:06
Asnjo si une ski me gjet
Senet i prishe ti krejt
2018-05-12 22:05:09
Ske lon ven mo n'zemren tem
Nuk ke lon ven
Nuk ke lon ven
Me menimet qe um kthen

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018