Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kida - Paranoja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  24

Komente

1 🔥

13/03/2020

2020-03-13T18:35:27+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Paranoja" kënduar nga Kida.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Paranoja".
Videoklipi nga Kida i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Bigem - Paranoja

Etnon:
Shkova n'pushime, une pa ty
Festova ditëlindjen, une pa ty
Planet u prishën, s'jemi më dy
S'jemi më dy, s'jemi më dy

Unë t'dhash lule e dashni
Ti ma ktheve me tradhti
Unë t'dhash lule e dashni
Ti ma ktheve, ma theve

Zemrën tem bang bang bang
Bang bang bang
Ti me thy zemrën unë po t'ren t'ren t'ren
Se ti veç rren rren rren
Rren rren rren
T'lutem lem lem lem

Sille kadrush ene më nuk t'thirri
Iku m'çu vulën e nuk o pahiri
Lidhjes tonë i ka mbet veç hiri
Hit it

Teuta Selimi:
Paranoja ja ja ja
Po hyn paranoja ja ja
Me kto lojna na na na
Që po bën ti, që po i bën ti
2x

Faj, faj, fajën
Mi ke lën ti krejt
Edhe pse shum herë unë
Ty t'kam zët t'urrejt
Ti je fajtor
Se fjalve, fjalve ju besove krejt
Ti e din shum mirë për mu je kon i shejnt

Paranoja ja ja ja
Po hyn paranoja ja ja
Me kto lojna na na na
Që po bën ti, që po i bën ti
2x

Etnon:
Unë t'dhash lule e dashni
Ti ma ktheve me tradhti
2x

Teuta Selimi:
Rrena rrena
M'ke lodh ti me rrena
Mbrena mbrena
T'kom n'zemër mbrena

Paranoja ja ja ja
Po hyn paranoja ja ja
Me kto lojna na na na
Që po bën ti, që po i bën ti
2x

Skivi - Paranoja

Reperi i Babastars, Skivi, me anë të një serie të postimeve në rrjetin social Snapchat ka paralajmëruar projektin e ri “Paranoja” në bashkëpunim me Cozman e cila do të jetë kundërpërgjigja e tyre artistike ndaj rivalëve.

Projekti i cili u punua kohë më parë është një projekt rapi jo kaq komercial me rima të forta i cili titullohet “Paranoja”.

Kjo këngë e realizuar në duet nga Skivi dhe Cozman do të publikohet ditëve në vijim, pasi nesër pritet edhe lirimi i yllit të Babastars i cili u përfshi në konfliktin e armatosur me Noizyn pas provokimeve të këtij të fundit në emisione televizive dhe ofendimeve njëra pas tjetrës.

“Lironi vëllezërit e mi Cozyn dhe Albertin, paranojën e atyre”, shkruan Skivi në një nga videot në Snapchat.

Pos pjesëve të projektit të ri në Snapchatin e Skivit bëhet edhe thirrje për lirimin e Cozmanit dhe Albertit, dy shokëve të tij të cilët ishin në vendin e ngjarjes në momentin që morën vesh se ai po provokohej nga Noizy dhe 10 antarët e OTR prezent në një nga hotelet luksoze në qendër të kryeqytetit.

Projekti “Paranoja” do të jetë pjesë e albumit të ri të Skivit.
Më Shumë Këngë Nga Kida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet