Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kida - Mo Jo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  41

A menon ti, a pa menu e bon ti
Spo muj me besu qe ike
sa ke gabu ske ide
E ather kur e kupton ti ki mu kthy po un nuk jom
Mo sbohem bashk na
kena me kon shum larg na

E ty po t’lo
tu menu per mu
Sa pak em ke thon te du
e tash sa kom met mungu un ty po t’lo
Tu menu per mu
sa pak em ke thon te du
e tash sa ka me tmungu kur sem ki mu
ay, ay, ay….

Ay papi m’thojshe ti je bota
tash ke met veq ti edhe gota
Prej qe une mo nuk jom e jotja
smundesh mem harru as me shotsa
Ay sa keq em ke bo mu ni mu
kallxom tash qysh ti po nihesh
Ay zemer krejt qka m’bone
po ti kthen tash karma jote

Ather kur e kupton ti ki mu kthy po un nuk jom
Mo sbohem bashk na,
kena me kon shum larg na

E ty po t’lo
tu menu per mu
Sa pak em ke thon te du
e tash sa kom met mungu un ty po t’lo
Tu menu per mu
sa pak em ke thon te du
e tash sa ka me tmungu kur sem ki mu
ay, ay, ay….

Loti nfaqe nuk ti lan mekatet
As se sheron dhimbjen
qe ma dhe nder vite
Ti mos harro qe pernime un t’dashta
n’zemer tpata,
po tash u bo von

E ty po t’lo
tu menu per mu
Sa pak me ke thon te du
e tash sa kom met mungu un ty po t’lo
Tu menu per mu
sa pak me ke thon te du
e tash sa ka me tmungu kur sem ki mu
ay, ay, ay….


Ky tekst u dërgua nga ArBlKida
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/12/2021
Muzika: Mixey
Orkestrimi: Mixey & Apollo
Produksioni: Mixey
Teksti: Nuki & Mixey
Video Produksioni: Fati Gjakova
Hair: Ermira Nebihu
Makeup: Sellma Kasumovic
Styling: Diana QerimiKida - Mo Jo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mo Jo".
3. Video është e këngës "Mo Jo", por nuk këndohet nga Kida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kida:


Komente 0