Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kida - Ani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  14

Ti ke shum me thon po une s'kom mo ca
Kom pas qa kom pas me pa po s'kam mo ca
Pos asaj me ty kom kalu kohe goxha
Epo nuk kom mo ca

Ti ke shume me thon po une s'kom mo ca
Kom pas qa kom pas me pa po s'kam mo ca
Pos asaj me ty kom kalu kohe goxha
Epo nuk kom mo ca

Per cilat munsi prap ti po flet
Pse çfare munsi po thu qe mi dhe
Mos harro kush je kon as kush je
Se nuk jam ka du me t'lon me fol mo

O Ani shko Ani
Ku gjen ma mir shko Ani
S'ki tjeter Kid po Ani
Ani
Ani
S'po du me t'ni mo Ani
Per mo je zero Ani
Po hajt se mir o Ani, ani

Ti ke shum me thon po une s'kom mo ca
Kom pas qa kom pas me pa po s'kam mo ca
Pos asaj me ty kom kalu kohe goxha
Epo nuk kom mo ca

Ti ke shume me thon po une s'kom mo ca
Kom pas qa kom pas me pa po s'kam mo ca
Pos asaj me ty kom kalu kohe goxha
Epo nuk kom mo ca

Si me ty si pa ty u bo njejt
Bile po du me kry sa ma shpejt
Ma mir po nina kur ti s'po je
E ty kejt qa muj me t'thon o

Ani
O Ani shko Ani
Ku gjen ma mir shko Ani
S'ki tjeter Kid po Ani, ani

Ani
S'po du me t'ni mo Ani
Per mu je zero Ani
O hajt se mir o Ani, ani

Per cilat munsi prap ti po flet
Pse çfare munsi po thu qe mi dhe
Ma mir po nina kur ti s'po je
E ty krejt qa muj me t'thon o

Ani
O Ani shko Ani
Ku gjen ma mir shko Ani
S'ki tjeter Kid po Ani, ani
Ani s'po du me t'ni mo Ani
Per mu je zero Ani
Po hajt se mir o Ani, ani


Ky tekst u dërgua nga ❤️QIKA E BUTRINTIT ❤️Kida
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/12/2021


Kida - Ani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani".
3. Video është e këngës "Ani", por nuk këndohet nga Kida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kida:


Komente 0