Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kida - Fluturu (Feat. Mc Kresha & Lyrical Son)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

[Kida:]
E tranoj, unë pe konfiskoj
Për veti e boj (Për veti e boj)
Veç sytë ia lëshoj (Yeah, yeah)
Don me m'prek, jo, nuk e ka t'lehtë
E shoh tu u djeg se jom temë e nxehtë
Ti me din secilën bisedë
Po para meje nji fjalë s'munet me gjetë
Bojna pare
Boni, boni galjet, babe
Boni, boni galjet, babe
Boni, boni galjet, babe
Ti veç hajde, hajde

[REF. Lyrical Son & Kida:]
Milionera me kerre t'forta
Me 2 krena tattoo shqiponja
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu-tu-ru-ru-ru
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu-tu-ru-ru-ru

[Mc Kresha:]
Kjo muzikë o' me livrit, mos um rri si parazit
Po pritoj m'i knu dashnisë se shkalloj pi fantazisë
[?] jena t'u pi dhe kanabis
T'vyn nji terapist me ma fillit telepatinë
Jom kon sevdali e tash po ri me pesvakli
S'po du me u bo ma i zi ama zemër, ti je t'u m'nxit
Yeah, i lash ndjenjat te kojshijt
Hekri ka kërsit, ama mos i thirrni t'zit
[?] shaminë t'beqarisë
Isha martu me ty po ti m'ke nxon pa pergadit
Yeah, lejlat vijnë pi gjermanisë
I kom do qela që vin e rrehin telat e çiftelisë

[REF. Lyrical Son & Kida:]
Milionera me kerre t'forta
Me 2 krena tattoo shqiponja
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu-tu-ru-ru-ru
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu-tu-ru-ru-ru

[Lyrical Son:]
Emocionet shpesh shkaktojn dhimbje
Po ma krijojn nji fraz spekulimesh
Mos u merr me fjal me t'nime
Qelmani dritare dashnie
T'kom thon mos tshoh me tjeter kon se jom xheloz ma
Po du me tprek me tpa me tdasht me ti bo tona
Pa ty pa ty pa ty pa sy jom un verbona
Pa ty pa ty pa ty si du as 10 sekonda

[REF. Lyrical Son & Kida:]
Milionera me kerre t'forta
Me 2 krena tattoo shqiponja
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu-tu-ru-ru-ru
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu-tu-ru-ru-ru


Ky tekst u dërgua nga FinchKida
Featuring: Mc Kresha & Lyrical Son
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/08/2023
Muzika: BigDeal Records
Teksti: Mc Kresha, Lyrical Son & Elinel
Video Produksioni: Sekuencë
Produksioni: BigDeal Records
Styling: Monda Kul
Hair: Kaci
Makeup: SellmaKida - Fluturu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fluturu".
3. Video është e këngës "Fluturu", por nuk këndohet nga Kida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kida:


Komente 0