A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kieda Budini - Kieda Show  (Feat. Stine)


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/12/2012

2012-12-25T14:58:17

Featuring

Stine


kam gjera qe tjerat si kane
them gjera qe tjeratsi thane
po futem pak ne rythem....
hej boys you gopt to feel me now.

krejt ndryshe vij dhe jam ok.
bej gjera qe vertet i pelqej
..krejt ndryshe po e bej diten

hej girls you got to feel me now...
ref 2x
se jane instikte qe une dua ti gjej
jo sjane endrra qe dua ti blej
ato qe erdhen iken
iken dhe une me sdu ti kthej
stine.
ke talent ti
je koshiente
shume indipendente
edhe koherente
zemer ska si ty
sepse une e di
zemer ska si une
sepse ti e di
pavaresisht se cfare ndodh ne rruge
ti nuk vjen nga rruga
por ti je ne rruge
te drejte e sinqerte
dhe me publikun
gjithmoe e sinqerte......
ref 3xx
se jane instikte ..


Lyrics submited by Soni882@hotmail,comKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019