Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Killua

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: Killua është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Dhjetor 2017, Killua publikon videoklipin "Ndjenja Blu". Më datë 23 Shkurt 2018, Killua publikon videoklipin "Llastic". Më datë 16 Qershor 2018, Sheila Haxhiraj publikon videoklipin "Hajde Dalim", në bashkëpunim me Killua. Muzika e këngës u punua nga Sheila Haxhiraj, Killua, Liberian Selimi, teksti u shkrua nga Killua, Sheila Haxhiraj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Tull Production. Më datë 3 Gusht 2018, Arnon publikon videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

SoundCloud

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

G-Lind

Slitta

Dora

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Floriant Salihu (Flow)

Diti-G

Tags: Killua


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet