Official Video

Killua - Ndjenja Blu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/12/2017

2017-12-03T15:30:29Ref.:
This is my blues
Cause I'm back down on my own again
This is the blues I'm playing
Yes its a fine old thing
When the night is cold and lonely

HipHopi i perzim me blues
Dal me shok e sillem rrugs
Me kufje n'vesh n'autobuz
Vetmine e qytetit puthi n'buze
Booze edhe weed kena Honey
Si me pas emrin Lek chasing money
Tu prit me na ba t'famshem zani
Ose dicka tjeter poshte divani (we gettin' money)
I kam dy mami qe dashni iu fali
Qe qysh t'vogla i ka nxjerr nuse i ati
Une s'po baj asni lloj mekati
Thjesht jam pasionant se kam ardh prej mali
Biri ni fshatari ka qef me ba xhiro n'kali
Prap ma Swag se ti dhe nese veshesh Cavalli
Lekt mi harxhojne librat dhe arti
Shpirtin si folete shqiponjat maja mali

Ref.:
This is my blues
Cause I'm back down on my own again
This is the blues I'm playing
Yes its a fine old thing
When the night is cold and lonely

Rreperat Krejt gangstera funny
Po vje era industry tamli
Rimat nezi flak thirri ti Krelani
Per kta karrota un Bugs Bunny
Roxanne don't sell the body to the night
Tu bertit dejshem pram na njeken dajt
E shkum n'dajt getting high and shit
Biggi na kallzo qe vec qielli asht limit
Nij qe thone jena gjenerate e prisht
Atehere kallzom kush i rriti fmit
Prindi yt prindi jem se kuptojne f**k them
Bajm dashni me hanen sikur e nesermja nuk vjen
Got me ven ndjenjat e Goethe bjen
Pakt me djallin sikur fausti ky shpirti jem
E n'men ata qe ma kthyne shpinen t'djeshmit
E un deshtimi kopili i suksesit (sot)


Më Shumë Këngë Nga Killua: