Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kinezi - Goo Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Goo Love".
3. Video është e këngës "Goo Love", por nuk këndohet nga Kinezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kinezi - Goo Love  (Feat. Qendrim Pllana)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Qendrim Pllana

13/09/2012

2012-09-13T16:41:58+00:00Ref:X2

Shko mos prit te vendi vjeter pa ty jeten
Tash jetoj po munohna me ndryshu
Ajt shko ki me gjet mat mir se un

Reptura:1

Ja nisi gjdo sen me menu prej dites par qe ja kan
Me mu um kujtohen shum sene qe ke bo
E sod po vjen ni fund pa prit e pa kujtu pom thu
Qe ma sjom un kat duu jeta dikur ishte e lumturi
Per ne te dy qasti ma i ran i jetes ish kur u largove
Pa as ni fjal nuk osht problem edhe pa ty jeta jetohet
Ama ke lan plag ne zemren tem qe nuk sherohen
E ko me ni dhimt ton kohen um kujtohen si sod
Dit e shtatorit qe un e ti u takum mu afrove e mi
The 2y 3i fjal shikim t"par um ke pelqy besa
ton naten skum flejt tu menu per ata dy syy
jeta qyshtu po ndryshojke ni femen dikur
pot tradhtojke qitash pe shoh qe nuk ke
menu per mu je shku me tjeter mu krejt
um ke harru krejt jeten ma ke shkatrru

Ref:X2

Shko mos prit te vendi vjeter pa ty jeten
Tash jetoj un po munohna me ndryshu
Ajt shko se me gjet mat mir se un

Reptura:2

Pot lutna sa ma larg nga syt e mi shko
Jeten pa dashuri jeto shko rrug pa kthim
Harro emrin harro numrin e telefonit
Qe dikur e ke pas harroj puthjet te rruga 01
Qe ti fala harroj fjalt me mu qe i ke than
Veq ni sen mos e harro per mu e ty tash u bo von
Tash edhe vet pe vren gabimin qe e ke bo
Je largu prej meje per tjeter kon
Je larg si hija pa drit um ke lan gjith tut prit
E kum ni veten shum here si kur jetim
Ti sod je ka shkon me tjeter kon per dore
un pot shikoj prej shkolle pe kujtoj qe deri sod ke me mu
Sod krejt oj loqk ke ndryshu veq e ke vra zemren
Qe dikur fort te ka dashuru e prej teje kurr
Ska mujt as ni her mu larguuuuuuu

Ref:X2

Shko mos prit te vendi vjeter pa ty jeten
Tash jetoj un po munohna me ndryshu
Ajt shko se me gjet mat mir se un


Ky tekst u dërgua nga  walmirrp
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet